Građani Kočana, mesta u Severnoj Makedoniji u kom  je tragično nastradalo 59 mladih u požaru u diskoteci, a više od 155 povređeno, organizovali su danas protestnu šetnju prilikom koje su oštećeni automobili ispred opštine grada, kao i još nekoliko objekata.

Protestna povorka prošla je i pored tužilaštva, a nakon toga i do jedne firme koju su gađali kamenjem, a koja je u vlasništvu osobe koja je rukovodila noćnim klubom u kojem je izbio požar.

Učesnici protesta su demolirali i ugostiteljski objekat u vlasništvu osobe koja je rukovodila diskotekom.

Juče su zvaničnici Severne Makedonije rekli da diskoteka nije imala dozvolu za rad, tačnije da im je dozvola bila lažna. NIje bilo ni protivpožarne zaštite, a postojao je samo jedan izlaz iz objekta.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.