
Niški studenti u blokadi pozvali su danas kolege i sugrađane da u petak, 15, maja, učestvuju u „akciji osvežavanja“ odeće i cegera ispisivanjem „Studenti pobeđuju!“.
„Ponesite majicu, duks, ceger ili bilo koji komad odeće koji želite da osvežite, a mi ćemo ga sprejevima ukrasiti porukom ‘Studenti pobeđuju!’ „, naveli su na Instagramu.
Ta akcije počinje u 16.00 na kod Кalče i u parku Svetog Save.
„Dođite da zajedno širimo energiju zajedništva, kreativnosti i da proširimo poruku gradom!“, pozvali su studenti.
Tagovi






stragari
ok, na odeci, ali nalepnice, ma ko da ih lepi osudjujem...