Niški studenti u blokadi pozvali su danas kolege i sugrađane da u petak, 15, maja, učestvuju u „akciji osvežavanja“ odeće i cegera ispisivanjem „Studenti pobeđuju!“.

„Ponesite majicu, duks, ceger ili bilo koji komad odeće koji želite da osvežite, a mi ćemo ga sprejevima ukrasiti porukom ‘Studenti pobeđuju!’ „, naveli su na Instagramu.

Ta akcije počinje u 16.00 na kod Кalče i u parku Svetog Save.

„Dođite da zajedno širimo energiju zajedništva, kreativnosti i da proširimo poruku gradom!“, pozvali su studenti.

Komentar(1)

  1. stragari
    14. maja 2026. 06:01

    ok, na odeci, ali nalepnice, ma ko da ih lepi osudjujem...

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.