(Beta) – Fudbaleri Real Madrida pobedili su sinoć na gostovanju Seltu iz Viga sa 1:0, u utakmici trećeg kola španske Primere.

Selta je mogla do vođstva u trećem minutu, ali je gol Jorgena-Strand Larsena poništen zbog prekršaja u ranoj fazi akcije.

Zbog povrede je u 18. minutu teren napustio napadač madridske ekipe Vinisijus Žunior, a njega je zamenio Hoselu.

Igrao se 66. minut kada je prekršaj nad igračem Reala Rodrigom u svom kaznenom prostoru napravio golman Selte Ivan Viljar.

Dva minuta kasnije Rodrigo je šutirao sa „bele tačke“, ali je Viljar uspeo da odbrani njegov udarac.

Pobedu madridskom timu u 81. minutu donosi Džud Belingem, koji je svoj četvrti gol u sezoni postigao glavom.

Real Madrid je na prvom mestu Primere sa sve tri pobede, dok je Selta 16. sa jednim bodom.

U sledećem kolu Real Madrid dočekuje Hetafe, a Selta gostuje Almeriji.