Košarkaši Denver Nagetsa sigurnom su igrom savladali Minesota Timbervulvse rezultatom 109:100.

Tim Nagetsa je dvocifrenu prednost stekao već u prvoj četvrtini i održavao je do kraja meča.

Najbolji u timu Majkla Melouna bio je Nikola Jokić koji je povezao 22 poena, 10 skokova i 10 asistencija.

Igrao je raznovrsno i bio stalna pretnja po koš protivnika 32 minuta i time dokazao da je izašao iz krize.

Sakramento je doživeo novi poraz, ovoga puta u duelu sa Indijanom.

Pejsersi su u drugoj četvrtini preuzeli vođstvo i bez previše muke odigrali dobro drugo poluvreme.

U timu Kingsa nije bilo Bogdanovića, a ne zna se da li je u pitanju „load management“ ili povreda.

Bjelica je odigrao utakmicu na nivou svog ovogodišnjeg proseka. Povezao je 13 poena, 5 skokova i 3 asistencije.

Kingsi sada imaju skor 12-16.