Košarkaši Sakramento Kingsa savladali su tim Finiks Sansa rezultatom 114:103 nakon preokreta.

Posle ujednačenog prvog poluvremena Sansi su preuzeli kontrolu nad utakmicom u trećoj četvrtini i napravili 9 poena razlike.

A onda je na parketu u poslednjoj deonici bio samo jedan tim – tim Luka Voltona.

Odigrali su veoma disciplinovano i zaključali sve prilaze košu pa su poslednji četvrtinu rešili u svoju korist rezultatom 36:16

U tim trenucima, pored Foksa najvažniji u timu Kingsa bio je Nemanja Bjelica. Srpski košarkaš je povezao 19 poena, 7 skokova, 1 asistenciju i 3 ukradene lopte.

Sudbina drugog srpskog košarkaša u redovima Kingsa nepoznata je. Bogdanović nije dobio ni minut a razlog verovatno leži u sličnom zglobu, zbog čije povrede je odskakutao sa terena nedavno.

Spekulacije o trejdu koji uključuje Bogdanovića još traju i dokle god se ne bude vratio u pravi ritam, postojaće sumnja da ne igra zbog realizacije određene trampe.