Institucija zaštitnika građana organizovaće u četvrtak, 26. marta u Beogradu konsultacije povodom izrade Nacrta zakona o zabrani korišćenja mobilnih telefona u osnovnim i srednjima školama u Srbiji.

Kako je saopštila ta institucija, konsultacije s učenicima, nastavnicima i roditeljima biće održane u Dečjem kulturnom centru Beograda, od 14 do 16 časova.

„Cilj ovog susreta je prikupljanje mišljenja, stavova i predloga učenika, nastavnika i roditelja kako bi se obezbedilo sveobuhvatno sagledavanje predloženih zakonskih rešenja i unapredio kvalitet budućeg zakona“, navodi se u saopštenju.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.