Srpski košarkaš Nikola Jokić ostvario je dabl-dabl učinak od 18 poena i 15 asistencija u pobedi Denvera na gostovanju Milvokiju rezultatom 136:100.

Izabranici Majka Malouna upisali su i peti uzastopni trijumf, a najnovija „žrtva“ bili su aktuelni šampioni NBA lige, ekipa Milvoki baksa.

Nagetsi su u drugom poluvremenu počistili domaćina sa parketa i upisali veoma ubedljiv trijumf.

Nikola Jokić bio je nadomak novog tripl-dabl učinka.

Srpski centar na parketu je proveo nešto više od 28 minuta, za koje je ostvario 18 poena, devet skokova, 15 asistencija i tri ukradene lopte.

Raspoloženi u redovima Denvera bili su i Gordon koji je postigao 24 poena, kao i Moris sa 18 i Barton sa 15 ubačenih poena.

Кod Milovkija istaknut je bio samo Janis Adetokumbo koji je meč završio sa 29 poena. Holidej je ubacio 14, a Portis i Alen po 11 poena.

Denver je došao do 28. pobede i uz 21 poraz zauzima peto mesto na tabeli Zapadne konferencije.

Milvoki ima učinak od 31 pobede i 21 poraza, što ih svrstava na peto mesto na Istoku.