Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) je danas apelovalo na građane da biraju uređena kupališta i poštuju upozorenja i savete spasilaca, te da ne ulaze u vodu pod dejstvom alkohola.

Ministarstvo je na Fejsbuku savetovalo građanima i da ne precenju svoje plivačke sposobnosti. Dodalo je da su reke, jezera i bazeni mesto gde se provode letnji dani i pozvalo građane da ne prepuštaju bezbednost slučaju.

„Ako ste sa decom – ne skrećite pogled ni na trenutak (…) vaša neprekidna pažnja njihova je najvažnija zaštita“, saopštio je MUP.

U objavi na Fejsbuku MUP je sve građane pozvao da budu odgovorni.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.