Fudbaler Barselone Serhio Aguero sinoć je na utakmici protiv Alavesa morao da izađe iz igre pošto se osetio loše.

U 41. minutu Argentinac je legao na zemlju i uhvatio se za grudi. Osetio je jako kucanje srca i momentalno je sa stadiona prevezen u bolnicu. Ubrzo je stigla informacija da je Aguero dobro, ali da će morati da se obave još neki testovi. Ovu informaciju potvrdili su i u klubu.

„Serhio Aguero se požalio na neugodnost u grudima i prebačen je u bolnicu na analize srca“, saopštila je Barselona. Klub se neće oglašavati dok klub ne dobije detaljne testove.

Meč je završen rezultatom 1:1, Barsa je povela golom Depaja, Rioha je izjednačo u 52. minutu.