
Studenti Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu saopštili su da se tokom današnje blokade desio „istorijski momenat“ jer su njihovi profesori kao stali kao redari ispred njih i štitili ih.
„Na današnjoj petnaestominutnoj blokadi desio se istorijski momenat – naši profesori, koji su do sada stajali uz nas, načinili su korak napred i kao redari stali ISPRED nas. Štitili su nas tokom blokade i tišine koja je stožer naše borbe. Hvala vam, profesori, od srca“, napisali su studenti ETF u blokadi na svom Instagram nalogu.
Tokom petnaestominutne tišine bila je blokirana raskrsnica Bulevara kralja Aleksandra i Ruzveltove, nedaleko od zgrade tehničkih fakulteta, a okupljenima su se pridružili i studenti Pravnog fakulteta koji su organizovano došli na odavanje pošte.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Баба
Баш сам се разнежила!
Милица Радосављевић
Боже имају ли они памети? Хоће и они да се "сиграју"?!
Milutin
Profesori i studenti nemaju pameti!? Imaju ju je takvi kao vi!
Dragan
Koja su ova foliranja.