Čeka nas vikend finalnih kvalifikacija za svetsko IeSF prvenstvo

    0

    Priključite se live prenosu 14. i 15. avgusta

    Pred nama je vikend koji će odlučiti reprezentativce Republike Srbije na evropskim kvalifikacijama za ovogodišnje IeSF prvenstvo! Uključite se u live prenos na Klan RUR YouTube kanalu 14. i 15. avgusta od 11h i uživajte u uzbudljivim CS:GO, Dota 2, PES i Tekken mečevima!

    Približavamo se kraju sezone ovogodišnjih IeSF kvalifikacija, a uskoro ćemo saznati ko će sve predstavljati Srbiju na regionalnim kvalifikacijama za svetsko IeSF prvenstvo u Izraelu.

    SESE je održao po dve runde kvalifikacija za 4 različite igre koje će se igrati na svetskom prvenstvu – Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, PES 21 i Tekken 7. Najbolji takmičari su se plasirali u veliko finale, odakle pobednici idu na regionalne kvalifikacije za IeSF šampionat.

    Sve kvalifikacije će biti emitovane na zvaničnom Klan RUR YouTube kanalu. Na stream-u ćete moći da vidite tačno odbrojavanje do početka, tako da ćete znati ako budemo malo kasnili, a možete i da uključite ”Set Reminder” opciju.

    Tačan raspored mečeva možete pogledati u nastavku:

    14.8. 11:00h, PES 2021

    Učesnici: Đorđe ”Djole95” Miličević, Milutin ”Milutin” Milenković, Predrag ”pedjapedja” Stojković, Stefan ”Kepa” Slavković , Nikola ”Nottambulo” Janić Bojan ”BokiTodor” Todorović Aleksandar ”Krle” Krstić Ranđel ”RMraka” Mikić

    Sve dodatne informacije vezane za PES kvalifikacije pogledajte OVDE.

    14.8. 18:00h, CS:GO

    Timovi :

    Good Game: Marko “Rema” Stojmenović, Nikola “Dragon” Bošković, Andrija “andrix” Ljubić, Vladan “VLDN” Radević, Ivan “choiv” Živković,

    4glory Esports:  Luka ”c0llins” Živanović, Nemanja ”sarenii” Šarenac, Miloš ”dEE” Marčeta, Vladan ”Kind0” Mandić, Filip ”aVN” Belojica, Mihajlo ”Feedme” Petrović (izmena),

    4glory Youngest: Lazar ”Vrhovac19” Vrhovac, Bogdan ”KdaN” Krkić, Petar ‘ZeCCo” Živanović, Aleksa ”Squatch” Angelovski, Đorđe ”D0Dotb” Petrović

    BUDI2:  Nikola “RiiL3” Ristić, Luka “FoXy” Stamenković, Mihailo “ha0s” Igić, Nemanja “nEMANHA” Đukić, Luka “Mangula” Živanović, Nikola “1ndzo” Živanović  (izmena)

    Sve dodatne informacije vezane za CS:GO kvalifikacije pogledajte OVDE.

    15.8.  12:00h, Dota 2

    Tim Srbija: Aleksandar ”Alex” Diklić, Mihajlo ”MikSa” Jovanović, Srđan ”SAMOSES” Krstić, Igor ”RAPtiLe” Radičević, Aleksandar “ZoGraF” Makarić

    Surim Prasad: Petar ”mali burgos” Milenković, Kosta ”miniorc00” Stankovski, Danilo ”BoSs.Xstyle” Mulc, Mihajlo ”Mangup” Tripković, Stevan ”fonqu” Đurović

    Level UP: Ivan “Ignitables” Spasić, Duško ”BoraNija” Boranijašević, Nenad ”grizine” Lukić, Nikola ”Nikolica” Mihajlović, Viktor ”Buktop” Knežević

    Sve dodatne informacije vezane za Dota 2 kvalifikacije pogledajte OVDE.

    15.8. 18:00h, Tekken 7:

    Učesnici: Vlada ”Coldheart” Stanković, Miloš ”Milozof” Mitrić, Filip ”Homeboy” Savić, Nikola ”Void” Đurović, Aleksandar ”Tvoja Mama” Knežević, Nikola “Vrcinac” Kuzmanović, Balša ”Balsha” Bošković, Marko “InThisBehemothTyphoon” Krmpotić

    Sve dodatne informacije vezane za Tekken 7 kvalifikacije pogledajte OVDE.

    Sve IeSF kvalifikacije će biti emitovane na zvaničnom Klan RUR YouTube kanalu.

    Srećno svim takmičarima! Vidimo se za vikend!