Arhiv javnih skupova objavio je na mreži X da je skup „Srbija jedna porodica“ u Beogradu bio peti najuspešniji miting u organizaciji vlasti.

Prema podacima Arhiva, u 18:55 bilo je ukupno 32.500 prisutnih, koje su izbrojali metodom manuelnog anotiranja na ortosnimku.

Ocenili su takođe da je MUP precenio broj prisutnih za čak 6,4 puta.

Podsetimo da je MUP sinoć objavio da u Beogradu, na skupu vlasti ispred zgrade Parlamenta, prisustvuje oko 207.000 građana.

U saopštenju piše da se održava prijavljeno javno okupljanje u organizaciji „Pokreta za narod državu“ i da prisustvuje i oko 2.600 motociklista – bajkera.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.