Andrija Kostić, direktor novobeogradske škole „Mladost“, smenjen je sa te funkcije, saznaje Danas.

Kostić je u kratkoj izjavi za Danas rekao da je reč o političkoj smeni i da je to svima jasno.

Podsetimo, ova škola i direktor u više navrata bili su predmet inspeksijskog nadzora zbog niza anonimnih prijava za koje je Kostić tvrdio da su neosnovane.

S druge strane, u rešenju o razrešenju direktora navodi se da je inspekcija konstatovala nezakonitosti u radu ustanove koje se ne mogu otkloniti nalaganjem mera i roka za njihovo izvršenje, te da su se stekli uslovi za razrešenje direktora i imenovanje vršioca dužnosti direktora.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.