Tejlor Svift objavila je svoj dugo očekivani dvanaesti studijski album „The Life Of A Showgirl“, piše Skaj njuz.

Album sa 12 pesama, za koji se očekuje da će dominirati listama širom sveta, predstavljen je u 5 ujutru.

Američka pop zvezda Sabrina Karpenter pridružuje se Svift u naslovnoj pesmi, kao jedina saradnja na albumu, koji je napisan tokom evropskog dela njene rekordne Eras turneje.

Album su producirali dugogodišnji saradnici Sviftove, Maks Martin i Šelbek, dva švedska producenta koji su radili na nekim od njenih najvećih hitova.

U petak će u bioskopima debitovati i film „The Official Release Party Of A Showgirl“, koji donosi svetsku premijeru muzičkog videa za singl „The Fate Of Ophelia“, kao i snimke iza scene i videe sa albuma.

Film u trajanju od 89 minuta biće prikazan u bioskopima širom zemlje, iako su mnoga prikazivanja već rasprodata.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.