„Studenti koji žele da uče“, kako sami sebe nazivaju, ostaće i sutra u Pionirskom parku, prenose provladini mediji.

Tu informaciju obelodanio je student Miloš Pavlović, i dodao da se ne plaše nikoga.

Podsetimo, nekoliko predstavnika „studenata koji žele da uče“ sinoć su se sastali s predsednikom Aleksandrom Vučićem, prilikom čega ih je on zamolio da sutra, kada je najavljen veliki studentski protest u Beogradu, napuste Pionirski park.

„Možete i vi da odete, samo da ne budete ugroženi, pa da se vratite dan kasnije. Ja moram da pitam pametnije i bolje da popuste. Oni ne mogu mene da ugroze“, rekao je Vučić.

„Studenti koji žele da uče“ već nedelju dana kampuju u Pionirskom parku, i tamo će, kako kažu, ostati sve dok im se ne ispune zahtevi i dok fakulteti ne počnu normalno da funkcionišu.

Komentara

  1. marina
    19. marta 2025. 08:22

    dobra dnevnica,lezilebovici i manipulatori

  2. Aleks
    19. marta 2025. 09:38

    Pa, pustite ih da uče.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.