Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je da u Beogradu na skupu vlasti ispred zgrade Parlamenta prisustvuje oko 207.000 građana.

U saopštenju piše da se održava prijavljeno javno okupljanje u organizaciji „Pokreta za narod državu“ i da prisustvuje i oko 2.600 motociklista – bajkera.

„Javno okupljanje protiče mirno, bez incidenata, što predstavlja još jedan dokaz da preventivne mere i profesionalan rad policije, u saradnji sa građanima, daju najbolje rezultate“, piše u saopštenju.

MUP je inače u više navrata povećavao broj pristalica vlasti na mitizima, a smanjivao broj okupljenih studenata i građana koji traže vanredne izbore.

Zbog takve manipulacije podataka, procene MUP-a valja uzeti sa rezerveom.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.