
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je da u Beogradu na skupu vlasti ispred zgrade Parlamenta prisustvuje oko 207.000 građana.
U saopštenju piše da se održava prijavljeno javno okupljanje u organizaciji „Pokreta za narod državu“ i da prisustvuje i oko 2.600 motociklista – bajkera.
„Javno okupljanje protiče mirno, bez incidenata, što predstavlja još jedan dokaz da preventivne mere i profesionalan rad policije, u saradnji sa građanima, daju najbolje rezultate“, piše u saopštenju.
MUP je inače u više navrata povećavao broj pristalica vlasti na mitizima, a smanjivao broj okupljenih studenata i građana koji traže vanredne izbore.
Zbog takve manipulacije podataka, procene MUP-a valja uzeti sa rezerveom.
Tagovi



