Srpski teniser Novak Đoković i Grk Stefanos Cicipas nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale dubla na mastersu u Indijan Velsu, pošto su u noći između utorka i srede poraženi od Francuza Artura Rinderkneša i Valentina Vešeroa 6(4):7, 5:7.

Oni su poraženi posle sat i 43 minuta igre.

U prvom setu nije bilo brejkova, pa su se pobednici odlučivala u taj-brejku, u kom su Rinderkneš i Vešero slavili 7:4.

Prvi do brejka u drugom setu su stigli Đoković i Cicipas, ali su brejkovima u 10. i 12. gemu Rinderkneš i Vešero stigli do preokreta i pobede.

Oni će u četvrtfinalu igrati protiv ruskog para Karen Hačanov-Andrej Rubljov.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.