Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnih poslova Ivica Dačić je danas otpušten iz bolnice i poslat na kućno lečenje, saopštio je Direktor klinike za pulmologiju Univerzitetskog Kliničkog centra Srbije (UKC) Mihailo Stjepanović.

„Dačić je nakon skoro dve nedelje hospitalizacije, oporavljen danas otpušten na dalje kućno lečenje, on je stabilan, ali i dalje zahteva praćenje i kućni tretman, dobio je savet za dalju terapiju“, kazao je Stjepanović novinarima ispred UKC-a.

Dačić je 25. februara primljen u bolnicu na lečenje i postavljen na respirator zbog obostrane upale pluća.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.