Dvojici poljoprivrednika. koji su učestvovali u blokadi puta u Badovincima koji vodi ka graničnom prelazu, određen je pritvor od 30 dana. Kako je izjavio advokat Aleksandar Mijailović, njegov klijent Slaviša Šestić je stupio u štrajk glađu i žeđu, piše Nova.rs.

„Što se tiče Slaviše, razlozi koje je sudija navela za određivanje pritvora nisu razlozi za određivanje pritvora“, naveo je Mijailović.

On je rekao da ono što je sud uradio u slučaju Slaviše Šestića predstavlja nepravdu.

„Slaviša Šestić je najavio da on u ovom trenutku stupa u štrajk žedu i glađu. Ja ću svakako pisati žalbu. Videćemo šta će odlučiti veće“, rekao je Mijailović.

Danas su dvojica poljoprivrednika, koji su među pet uhapšenih u nedelju u Badovincima, pušteni da se brane sa slobode.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.