Košarkaši Denvera pobedili su danas Boston 103:84 i prekinuli niz Seltiksa od četiri pobede u Američkoj košarkaškoj ligi (NBA).

Nagetse je predvodio srpski centar Nikola Jokić sa 30 poena, 12 skokova i šest asistencija, a šutirao je iz igre 11/28 i 4/13 za tri poena. Tim Hardavej postigao je 14 poena uz četiri skoka i četiri asistencije, Džulijan Stroter imao je 12 poena, a Jonas Valančijunas i Kameron Džonson dodali su po 11 poena.

Denver je veći deo utakmice igrao bez Džamala Mareja, koji je zbog zdravstvenih problema napustio teren posle nepuna tri minuta.

U ekipi Bostona Džejlen Braun postigao je 23 poena, Derik Vajt 20 poena uz šest skokova, a Nemijaš Keta dodao je 10 poena.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.