Kordon više desetina pripadnika žandarmerije isprečio se između učesnika protesta koji su oko 20.30 časova pošli ka prostorijama Srpske napredne stranke (SNS) koje se nalaze u ulici Kneza Miloša.

Pripadnici žandarmerije stoje na uglu Birčaninove ulice i ulice Kneza Miloša a ispred njih se nalaze građani koji skandiraju parole protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i policije, javlja dopisnik Bete.

Nekoliko metara odatle nalazi se grupa od vise desetina pristalica SNS-a koji građanima uzvikuju „Ustaše“.

Građani koji su blokirali Autokomandu krenuli su ka zgradi Generalštaba.

Više stotina studenata i građana blokiralo je ranije večeras saobraćaj na uglu ulica kneza Miloša i Nemanjine, između zgrada vlade Srbije i nekadašnjeg Generalštaba, u okviru protesta „Večeras pucate po šavovima“.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.