Nakon izjave Miloša Pavlovića da je sinoć napadnut u studentskom domu „Studentski grad“, Više javno tužilaštvo u Beogradu naložilo je Trećem osnovnom javnom tužilaštvu da hitno preduzme sve radnje iz svoje nadležnosti i da u saradnji sa policijom identifikuje i procesuira osobe koje su napale Miloša Pavlovića i Vladimira Balaća i nanele im telesne povrede.

„Napadnuti smo bez povoda, samo zato što smo bili tu. Osećaj koji me je spopao nije bio sam strah, to je bila jeza“, rekao je Pavlović.

Kako se može videti po snimcima na društvenim mrežama, on je bio u kafiću, a kada je odlučio da ode, okružen drugarima koji su ga štitili, konzerve piva i vode poletele su ka njemu, a bilo je i guranja, a i veliki broj ljudi se okupio oko te grupe.

Rekao je da su napadnuti dvojica kolega i on, i dodao da se nada da će nadležni otkriti krivce i da će biti kažnjeni.

PAVLOVIĆA JE U BOLNICU DOPRATIO MINISTAR ZLATIBOR LONČAR

Na snimcima se ne može jasno videti šta se dogodilo, ali se Miloš Pavlović posle toga obratio iz Urgentnog centra u invalidskim kolicima, u društvu ministra zdravlja Zlatibora Lončara, koji tvrdi da je Pavlović udaren u glavu i da ima posledice.

Ministar zdravlja Zlatibor Lončar naveo je da studenti imaju „povrede leđa, stomaka i abdomena“.

„Njegov drug je trenutno na dijagnostici, radi se skener. Dečko je dobio udarac u predelu bubrega gde je ranije operisan. Za sada su samo dve dijagnostike urađene“, rekao je Lončar.

 

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.