I ovo je normalno: Amerikanci stižu “Orlove”, srpska šuterska rapsodija u prvoj četvrtini, američka u drugoj

0

Košarkaška reprezentacija Srbije odigrala je najbolju četvrtinu u dosadašnjem toku Mundobasketa. A zatim i jednu od najgorih.

Posle prvih deset minuta košarkaši Srbije su vodili sa neverovatnih 32:7. I kada je izgledalo da su Amerikanci potpuno izgubili konce, uspeli su da se konsoliduju, pogode sve što su šutnuli sa poludistance i približe se na četiri poena zaostatka – pobedili su u drugoj četvrtini rezultatom 33:12.

Izgledalo je u jednom trenutku da reprezentativci Srbije šutiraju u bazen, a Amerikanci kroz ključaonicu, ali se utakmica vratila u egal već u drugoj četvrtini.

Srbija ima skok više, asistenciju više i četiri poena više.

Čini se da je mogla da bude i veća razlika na poluvremenu, ali je u jednom periodu bilo velikih rotacija na parketu, a Jokić je presedeo na klupi više od 10 minuta.

Na poluvremenu 44:40.